بایگانی اطلاعیه‌ها

فراخوان پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای ورود به مقطع دکتری سال تحصیلی 1400-1401

دانشگاه خليج فارس به منظور فراهم نمودن زمينه جذب برگزيدگان علمي و مستعد مقطع دکتری دانشگاه های کشور و در راستاي اجراي "آيين نامه پذيرش بدون آزمون استعدادهاي درخشان در دوره تحصيلي دکتری" نسبت به پذيرش برگزيدگان علمي واجد شرايط اختصاصي و عمومي در دوره هاي دکتری رشته های مختلف در سال 1401 - 1400 اقدام مي نمايد. خواهشمند است قبل از ثبت نام حتماً آیین نامه پذیرش بدون آزمون دکتری و نکات زیر را مطالعه نمایید:

الف: شرایط:

1- بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد.

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1400

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، ترم تابستانی 1400 در دانشگاه خلیج فارس برگزار  می گردد. تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور مجاز به ثبت نام می باشند.

برنامه زمانی  پرسمان (مصاحبه) نامزدان ورودی به رده دکتری 1400

همراه با شادباش به شما نامزدان ارجمند برای ورود به رده دکتری دانشگاه خلیج فارس در مهرماه 1400 ، برنامه زمانی پرسمان (مصاحبه) برای رشته گرایشهای این دانشگاه در جدول زیر آمده است.

نامزدان ارجمند، بر اساس برنامه زمانی پایین صفحه، و تا دو روز پیش از روز پرسمان، می توانید با استفاده از لینک زیر برای شرکت در پرسمان نامنویسی کنید. یادآور می گردد که پرسمان به شیوه مجازی (اینترنتی) خواهد بود و باید از در دسترس بودن رایانه (کامپیوتر) ، میکروفون، وب کم و نیز خط ایتترنت با کیفیت برای ارتباط دیداری و شنیداری مطمئن باشید.

تقويم اصلاحي نيمسال 14001

به استحضار می رساند با توجه به احتمال برگزاری حضوری کلاس ها و امتحانات نیمسال 14001، به پیوست تقویم آموزشی این نیمسال که در آن تاریخ امتحانات دروس (فیزیک پایه 1و2) که قبلاً در تاریخ 1400/11/01 و روز جمعه بود به تاریخ پنجشنبه 1400/10/30 تغییر یافته است.

ثبت معافیت تحصیلی نظام وظیفه

با توجه به ضرورت ثبت معافیت تحصیلی نظام وظیفه تمامی دانشجویان پسر مشمول در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین ثبت سنوات ارفاقی نظام وظیفه برای دانشجویان پسر ورودی 1394 و ماقبل از آن در مقطع کارشناسی و ورودی 1396 و ماقبل از آن در مقطع کارشناسی ارشد، علیرغم اطلاع رسانی مکرر برخی از دانشجویان تاکنون نسبت به ثبت معافیت و سنوات ارفاقی خود اقدامی انجام نداده اند بنابراین با توجه به اهمیت موضوع دانشجویان مذکور ملزم هستند تا پایان خردادماه به حوزه آموزش دانشگاه برای ثبت وضعیت نظام وظیفه خود مراجعه نمایند، بعد از تاریخ فوق الذکر به هیچ عنوان نامه ای به حوزه

اسامی سرآمدان آموزشی دانشگاه خلیج فارس

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، مطابق با رویه هر سال، در پایان سال تحصیلی 1400 -1399 از دانشکده ها درخواست نمود تا نسبت به معرفی سرآمدان آموزشی دانشکده اقدام نمایند. ضمن احترام به تصمیم گروه ها و دانشکده هایی که همه اعضای هیات علمی را به دلیل تلاش های ایثارگرانه در شرایط دشوار آموزشی، سرآمد آموزشی دانسته، افراد مشروحه ذیل به عنوان سرآمدان آموزشی معرفی شده از طرف دانشکده ها به تایید شورای آموزشی دانشگاه رسیده به حضورتان اعلام می گردد. 

اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۰

🔺به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخد‌امی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۰ می‌رساند؛

🔹ثبت نام برای شرکت در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ آغاز و در روز شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ پایان می پذیرد.

بهره مندی دانش آموختگان برترِ دانشگاهی از تسهیلات جذب در مؤسسه‌های علمی  (جایزة شهید دکتر شهریاری)

به استناد تبصرة مواد 3 و 4 آیین نامۀ «شناسایی و پشتیبانی از دانش آموختگان برتر دانشگاهی» و به منظور اجرایی سازی بند «ب ـ 2» از مادّۀ 4 آیین نامه و با هدف کمک به جذب دانش‌آموختگان برترِ دورة دکتری تخصصی به عنوان «عضو هیئت‌علمی» در دانشگاه ها و پژوهشگاه های‌کشور، دانش آموختگان برترِ دانشگاهی طبق شرایط این شیوه نامه می توانند از تسهیلات جذب در مؤسسه های علمی بهره مند شوند.

مادّة 1: تعاریف

برای رعایت اختصار، تعاریف زیر در این شیوه نامه رعایت می شود:

الف. بنیاد: منظور بنیاد ملّی نخبگان است.

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1399

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم کارشناسی می رساند، ترم تابستانی 1400  در دانشگاه خلیج فارس برگزار  می گردد. تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور مجاز به ثبت نام می باشند.

شرایط انتقالی و مهمانی دانشجویان

به اطلاع دانشجویان می رساند، با توجه به اینکه بررسی تقاضاهای میهمان و انتقال برای سال تحصیلی 1401-1400 فقط از طریق سامانه امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (سامانه سجاد) بر اساس آیین نامه میهمان و انتقال ثبت خواهد شد. لذا با ثبت نام در این سامانه برای تقاضا و مهمانی اقدام و از حضور فیزیکی خودداری نمایید.

https://portal.saorg.ir/transfer-guests-from-inside/