بایگانی خبر

گرامی می داریم  شانزدهم آذر ماه سالروز شهادت سه شهید اهورایی دانشجو

در شانزدهمین روز از آذرماه سال ۳۲ یعنی در حالی که حدود چهار ماه از کودتای ۲۸ مرداد می گذشت، دانشجویان در اعتراض به سفر نیکسون تظاهرات کردند و سه تن از آنان به نام های مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی و مهدی

دکتر دارا باقری به سمت معاون آموزشی دانشکده علوم، فناوری نانو و زیستی منصوب شد

طی حکمی از طرف دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر دارا باقری عضو هیات علمی گروه علوم شیلاتی به سمت معاون آموزشی دانشکده علوم، فناوری نانو وزیستی دانشگاه خلیج فارس منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر دارا باقری
عضو محترم هیات علمی گروه علوم شیلاتی

با سلام و احترام؛

یک گلایه، یک سوال و چند تقاضا در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر بوشهری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس به نقل از خبرگزاری ایرنا: آیین تجلیل از پژوهشگران برگزیده استان بوشهر که امروز در سالن ابن سینای دانشگاه خلیج فارس برگزار شد، حاوی گلایه و چند تقاضای کلیدی از نماینده پژوهشگران بود که معاون استاندار شنید و پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امروز و در میانه هفته پژوهش بوشهر آیینی به منظور معرفی پژوهشگران و فناوران برگزیده این استان برگزار و در این راستا هفت نفر از فعال‌ترین‌های این عرصه و یک فناور برتر تجلیل شدند.

از پژوهشگران برتر استان در دانشگاه خلیج فارس  تجلیل شد

 مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

دکتر مدرسی در این برنامه عنوان داشت: استان زرخیز و ثروتمند بوشهر با دارا بودن ذخایر عظیم نفت و گاز و بهره مند بودن از نعمت خلیج فارس به حوزه های مختلفی دسترسی دارد وبا پژوهش های کاربردی می‌توان سودمندانه از آن بهره برد.

وی تاکید کرد: باید در تحقیق و پژوهش به صورت کاربردی و با نگاهی مسئله محور برای حل مسائل و چالش های پیش رو چه در استان و چه در کشور عمل کنیم .

دکتر ابراهیم رجب پور به سمت رئیس گروه برنامه ریزی و پایش آموزش دانشگاه منصوب شد

طی حکمی از طرف دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر ابراهیم رجب پور به سمت رئیس گروه برنامه ریزی و پایش آموزش دانشگاه منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر ابراهیم رجب پور
عضو محترم هیات علمی دانشکده کسب و کار و اقتصاد

با سلام و احترام؛

برگزاری رویداد در های باز دانشگاه خلیج فارس

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری رویداد درهای باز دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

از 13 تا 15 آذر با حضور علاقمندان و دانش آموزان به علم و دانشگاه، بازدید از دانشکده ها و پژوهشکده ها، بازدید از آزمایشگاه ها و کارگاه‌ها، بازدید از کتابخانه مرکزی دانشگاه و بازدید از نمایشگاه توانمندی واحد های فرهنگی دانشگاه خلیج فارس به عمل آمد.

هفته پژوهش استانی از 12 تا 17 هم آذر ماه است.

مهندس رضا دهقانی به سمت مدیر فناوری اطلاعات، نوسازی و تحول اداری دانشگاه منصوب شد

در حکمی از طرف دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، مهندس رضا دهقانی به سمت مدیر فناوری اطلاعات، نوسازی و تحول اداری دانشگاه منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای رضا دهقانی
کارشناس محترم فناوری اطلاعات، نوسازی و تحول اداری

با سلام و احترام،

دکتر داریوش صابری به سمت مدیرامور پژوهش و فناوری منصوب شد

در حکمی از طرف دکتر محمد مدرسی رییس دانشگاه خلیج فارس، دکتر داریوش صابری به سمت مدیر امور پژوهش و فناوری دانشگاه منصوب شد.

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر داریوش صابری
عضو محترم هیات علمی دانشکده علوم و فناوری نانو و زیستی

با سلام و احترام،

 برنامه های جانبی کنفرانس بین المللی دوسالانه نفت گاز و پتروشیمی

قابل توجه دانشجویان:

در هفته منتهی به کنفرانس بین المللی دوسالانه نفت گاز و پتروشیمی کارگاههایی توسط اساتید داخل و خارج دانشکده نفت گاز و پتروشیمی برگزار می گردد. دانشجویان دانشگاه خلیج فارس و دیگر دانشگاههای کشورمی توانند در این کارگاه شرکت کنند، لازم به ذکر است شرکت کنندگان می بایست هزینه شرکت در کارگاهها را در لینک زیر واریز و فیش پرداختی را به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند.

ایمیل کنفرانس ogpc2022 [at] pgu.ac.ir

برگزاری هفته پژوهش در مصاحبه با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه

دکتر گلبهار حقیقی در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه از برنامه های هفته پژوهش گفت وی افزود: با اشاره به برگزاری هفته پژوهش استانی از تاریخ 12 تا 17 آذر و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان در تاریخ 15 آذرماه، برای هفته پژوهش استانی همچون ادوار گذشته برنامه هایی در نظر گرفته ایم .