صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > رئیس دانشگاه خلیج‌فارس عنوان کرد:حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی دانشجویان در چارچوب قانون


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه خلیج‌فارس عنوان کرد:حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی دانشجویان در چارچوب قانون

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالمجید مصلح صبح امروز در نشست مشترک نمایندگان دانشجویان با استاندار بوشهر با اشاره به جایگاه دانشگاه در توسعه استان اظهار داشت: دانشگاه خلیج‌فارس به‌عنوان دانشگاه باکیفیت، تکیه‌گاه توسعه استان از نظر اندیشه‌سازی و راهبردهای توسعه است.

وی بابیان اینکه مشارکت در برنامه‌های پژوهشی استان از راهکارهای مهم دانشگاه است، تصریح کرد: در استان بوشهر از بدو ورود استاندار جدید، توجه به موضوع ارتباط صنعت با دانشگاه بیشتر شده اما این کار پروسه پیچیده‌ای دارد.

رئیس دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر بابیان اینکه پارک فناوری پردیس در دست پیگیری است، خاطرنشان کرد: روح دانشگاه در پرداختن به مسائل فرهنگی است می‌بایست به قانون تن در دهیم و در چارچوب قانون از تمام فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و ورزشی حمایت می‌کنیم.

مصلح با اشاره به اجرای طرح امید اجتماعی در استان بوشهر گفت: برای اجرای این طرح، دانشگاه ظرفیت بالایی دارد و انتظار داریم دانشجویان مشارکت فعالی در این طرح داشته باشند.

وی بابیان اینکه مشکلات مالی در کل کشور وجود دارد، افزود: باوجود مشکلات مالی، تدابیر خوبی صورت گرفته که بتوان فعالیت‌های خوبی انجام داد به‌طور مثال امسال هیچ متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی نداشتیم که به وی پاسخ منفی داده باشیم.

رئیس دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر ادامه داد: بعد از سال 78 حتی یک‌تخت خوابگاهی هم اضافه نشد اما امسال 80 تخت خوابگاهی به خوابگاه‌های دانشجویی اضافه شد.

مصلح گفت: برای اجرای 3 پروژه مهم دانشگاه ازجمله کتابخانه، دانشکده مهندسی و کشاورزی و سازمان مرکزی دانشگاه 26.5 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه اختصاص‌یافته است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940918000124

 

 

 


٠٨:٥٨ - يکشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ٤١٤    /    تعداد نمایش : ١٦٢٥کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397