صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > گراوند: 12 میلیارد به دانشگاه خلیج فارس بوشهر پرداخت شد


  چاپ        ارسال به دوست

گراوند: 12 میلیارد به دانشگاه خلیج فارس بوشهر پرداخت شد

خلیج فارس: استاندار بوشهر با تاکید بر توجه ویژه زیرساخت‌های دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: سال گذشته بیش از ۱۲ میلیارد تومان به این مرکز آموزش عالی پرداخت شد که افزایش اعتبارات این حوزه مورد توجه قرار دارد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آیین جشنواره بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه مشارکت در کار خیر در جامعه ماندگار است اظهار داشت: دانشگاه خلیج فارس بوشهر در 25 سال پیش به عنوان یک کار خیر علمی در مرکز استان بوشهر تاسیس شد که از مصادیق شجره طیبه است.

وی، نقش مهم دانشگاه در توسعه و پیشرفت جامعه را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: دانشگاه در هر منطقه زمینه ساز توسعه و پیشرفت در ابعاد انسانی، جامعه و منطقه است و می‌تواند پیشران توسعه و آبادانی شود.

استاندار بوشهر، با اشاره به اینکه مراکز آموزش عالی در توانمندسازی علمی نیروهای انسانی نقش مهم و موثری دارد گفت: دانشگاه  مسیر توسعه و پیشرفت هموار می‌سازد و توسعه و آبادانی را بدنبال دارد.

گراوند با بیان اینکه توسعه و پیشرفت جامعه بدون دستیابی به تکنولوژی و فناوری روز امکان پذیر نیست تاکید کرد: دانشگاه خلیج فارس بوشهر در این راستا گام بر می‌دارد و توسعه شتابان استان بوشهر را بیش از پیش فراهم می‌کند.

وی، از افتخارات دانشگاه خلیج فارس بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: دانشگاه نوپای خلیج فارس توانسته در عمر 25 ساله خود به  افتخارات و موفقیت‌های قابل توجهی دست یابد که مایه مباهات ایران اسلامی است. ادامه خبر


١٠:٢٩ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٥١٨کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397