صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > توسعه و اجرای کانون دهکده دانایی بوشهر در منطقه پیرامونی دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه و اجرای کانون دهکده دانایی بوشهر در منطقه پیرامونی دانشگاه

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، عبدالمجید مصلح، رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: آموزشکده خلیج فارس از سال 1368 تحت نظر دانشگاه شیراز و با هدف راه اندازی دوره های کاردانی فنی در بوشهر در حال ساخت بود، در زمان تکمیل پیشنهاد استفاده از این آموزشکده به عنوان دانشگاه بوشهر از طرف وزارت علوم و استانداری بوشهر مطرح گردید.

وی ادامه داد: در سال 1370 و در سفر رهبری به بوشهر با حمایت ایشان مقرر شد که آموزشکده به عنوان دانشگاه بوشهر تاسیس و مورد بهره برداری قرار بگیرد. در مهر ماه سال 1371 این دانشگاه با پذیرش 69 دانشجو در دو رشته مکانیک و عمران به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد و در 24 بهمن همان سال نیز افتتاح رسمی گردید.

جشن 25 سالگی دانشگاه خلیج فارس 24 بهمن ماه برگزار می شود

مصلح ضمن تشکر از زحمات همه کسانی که در این 25 سال در کنار دانشگاه بوده اند، گفت: تلاش همگی این عزیزان باعث شد امروز این دانشگاه با اعتبار و تراز بین المللی فعالیت نماید. به مناسبت 25 سالگی دانشگاه خلیج فارس جشنواره ای در 24 بهمن امسال برگزار خواهد شد که این جشنواره مروری بر فعالیت های دانشگاه و بازبینی فرصت های پیش رو و طراحی گام های توسعه برای آینده دانشگاه می باشد.

ادامه خبر


١٠:٤٤ - جمعه ١٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٧١٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397