صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم 97-96


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم 97-96

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­رساند؛ از تاریخ 25/10/96 لغایت21/11/96 می­توانند با مراجعه به پورتال دانشجویی bp.swf.ir نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

لازم بذکر است؛ براساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان،  دانشجویان مستعد کم بضاعت در اولویت پرداخت وام می­باشند. براین اساس در صورتیکه اعتبارات مالی تخصیص داده شده به این دانشگاه در حد مطلوب نباشد، مقرر گردیده جهت رعایت حداکثر عدالت، دانشجویان ذیل در اولویت پرداخت وام تحصیلی قرار گیرند:

1- دانشجویانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد و غیره)هستند)، می­بایست گواهی خود را به اداره رفاه دانشجویان ارائه نمایند. 2- دانشجویانی که تحت حمایت هیچ نهاد حمایتی نباشند اما نیاز مالی دارند می بایست فیش حقوقی پدر یا نامه ای از ارگانهای دولتی که نیازمندی فرد را نشان دهد ارائه نمایند. 3- دانشجویان مستعد نیازمند در رشته­های فنی  و علوم پایه  بامعدل کل  15 و بالاتر و در رشته های  علوم انسانی بالاتر از 17 می بایست کارنامه خود را به این اداره  ارائه نمایند.

نکات مهم:

1-    وام ضروری  تا اطلاع ثانوی پرداخت نمی گردد.     

2-    مهلت درخواست وام ضروری ویژه دکتری جهت دانشجویانی که تاکنون اقدام نکرده اند حداکثر تا 16/11/96 می باشد. اولویت پرداخت به دانشجویانی می باشد که در مهرماه درخواست وام نموده اند.  فرم درخواست وام به اداره رفاه تحویل داده شود 

3-    دانشجویانی که  در ترم های اضافه مشغول به تحصیل هستند شامل دریافت وام نمی گردند.

4-    آخریم مهلت درخواست و ارائه مدارک لازم جهت وام­های ازدواج، مسکن، عتبات عالیات حداکثر تا تاریخ 11/11/96 می­باشد.

5-    زمان ثبت نام وام شهریه از 25/1/97  می باشد.

مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.                                                     

 


٠٨:٢٠ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٦١٤    /    تعداد نمایش : ١٥٦٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397