صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > انتخاب آقای اصغر آذرپرا به عنوان دبیر شورای کارکنان دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب آقای اصغر آذرپرا به عنوان دبیر شورای کارکنان دانشگاه

با برگزاری مجمع عمومی شورای صنفی کارکنان دانشگاه خلیج فارس و پس از برگزاری انتخابات 5 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی البدل این شورا انتخاب گردید. در این دوره با رای کارکنان دانشگاه آقایان 1- محمود صالحی 2- ناصر غلامی 3- اصغر آذرپرا 4- عبدالرحیم معرفیان 5- داریوش امیری به عنوان اعضای اصلی و آقایان 1- سجاد خادمی 2- افشین رسولی به عنوان اعضای علی البدل این شورای انتخاب گردیدند.

شورای کارکنان دانشگاه در اولین نشست خود، آقای اصغر آذرپرا را به عنوان دبیر شورا انتخاب نموده و بیانیه زیر را منتشر نمود:

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اتحاد و انسجام از حکمت است          انفراد و انحصار از غفلت است

کارکنان ارجمند دانشگاه

  بر خود لازم و واجب می دانیم به پاس مشارکت پرشور شما در انتخابات شورای صنفی کارکنان و اعتماد و انتخاب اینجانبان، مراتب قدردانی و سپاسگزاری را به جای آوریم. اگر چه توفیق در چنین مسئولیت سنگینی، صعب و دشوار به نظر می آید امّا براین باوریم که مسیر پیشرفت و توسعه هر سازمانی به ویژه دانشگاه، تنها با همدلی و همراهی همه جانبه کارکنان و مدیران هموار خواهد شد و تکریم و حفظ شأن و منزلت سرمایه های انسانی اولین قدم در وصول به اهداف متعالی می باشد.

سروران گرامی؛ انتخاب شورای صنفی کارکنان مقدمه فعالیت آنست و موفقیت آن بستگی تام به سعه صدر، پشتیبانی و حمایت تک تک شما عزیزان دارد. ما اعضای شورا،  خود را عاری از خطا و لغزش نمی دانیم و مطمئناٌ راهکارها، پیشنهادها و انتقادهای سازنده شما می تواند در تصمیم گیری و تصمیم­سازی شورا نقشی تأثیر گذار داشته باشد. بر این اساس ما را از اندیشه ها و ایده های خود محروم نگردانید.

در پایان، شورای کارکنان دانشگاه ضمن اعلام پایبندی خود به قوانین و ضوابط دانشگاه، نهایت تلاش و توان خود را در راستای پیگیری مطالبات قانونی همکاران بکار خواهد بست و با اعتماد سازی ، همفکری و  همکاری با ریاست محترم دانشگاه و سایر مسئولین ذیربط که رضایت شغلی  کارکنان و انسجام و سلامت سازمانی دانشگاه را دررأس اهداف خود می دانند، قدمی هر چند کوچک را در راستای تحقق اهداف و آرمانهای دانشگاه بر دارد.ان شاءالله


 ١٣:١٧ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٩٢٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397