صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > فعالیتهای گروه های آموزشی باید براساس سند راهبردی دانشگاه باشد


  چاپ        ارسال به دوست

فعالیتهای گروه های آموزشی باید براساس سند راهبردی دانشگاه باشد

روز يكشنبه 14 آبان نشست معاون و مديران آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیران گروه های آموزشی با حضور رییس دانشگاه در سالن فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار گردید.

در این جلسه دکتر حاجیانی  گزارشی از فعالیتهای حوزه آموزشي و تحصيلات تكميلي در زمینه پذیرش دانشجویان و وضعیت موجود دانشگاه ارائه نمود.

معاون آموزشی دانشگاه گفت : تدوین سند راهبردی دانشگاه تهیه، تدوین و درهیات امناء دانشگاه به تصويب رسيده است و نقشه راه توسعه ی دانشگاه مشخص گرديده و اکنون در درگاه دانشگاه در اختیار دانشگاهیان است.

دکتر حاجیانی گفت ما در مرحله بعد به دنبال تدوین سند راهبردی گروه ها هستیم، که این مهم توسط گروه های آموزشی و دانشکده انجام خواهد شد.

وی افزود: از جمله ماموریت های مهم این حوزه ارزیابی عملکرد دانشگاه می باشد، که مراحل اولیه کار شروع شده و به جدیت درحال پی گیری انجام آن هستیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از جمله اقدامات انجام شده در آن حوزه، راه اندازی دفتر آموزش های پیشرفته و الکترونیکی کردن کلیه فرایندها و کارها در آن حوزه دانست.

در ادامه مدیر تحصیلات تکمیلی و مدیر امور آموزشی به ارائه گزارش وضعيت حوزه هاي خود پرداختند.


دکتر مصلح ضمن استقبال از این گردهمایی گفت: ما در جمع همکاران جهت شنیدن نقطه نظرات آنان حضور یافته ایم و بيشتر دوست داريم كه شنونده باشيم و از نظرات همكارانمان بهره مند شويم.

رییس دانشگاه در این نشست ضمن تاکید بر سازماندهی فعالیتهای گروه های آموزشی با توجه به سند راهبردی دانشگاه گفت: از مسایلی که گروه ها باید به آن توجه خاص کنند، ماموریت گرا شدن گروه های آموزشی در راستای نیازهای پژوهشی و آموزشی جامعه و جهت دار کردن پایان نامه های تحصیلات تکمیلی براساس نیاز صنعت است.
١١:١٦ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٤١٠    /    تعداد نمایش : ٧٣٣کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397