صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > وب سایت دانشگاه خلیج فارس در بین سه سایت پربیننده استان قرار گرفت


  چاپ        ارسال به دوست

وب سایت دانشگاه خلیج فارس در بین سه سایت پربیننده استان قرار گرفت

بنا بر  آخرین رتبه بندی سایت الکسا، وب سایت دانشگاه خلیج فارس با توجه به تعداد مخاطبین و سرویسهایی که ارایه می کند، در بین سه سایت پربیننده استان قرار گرفت،  این خبر را مهندس احمدی رییس مرکز آپای دانشگاه در نشست شورای IT در روز دوشنبه 9 مردادماه 1396 اعلام کردند. وی این رنکیگ را مرهون انجام تمام  خدمات مربوط به دانشجویان از جمله ثبت نام و امور آموزشی و رفاهی و فرهنگی دانست که کاملا بر بستر وب انجام می شود. همچنین در امور مالی و اداری دانشگاه نیز استفاده از کاغد به صورت محسوسی کم شده و بیشتر کارها به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه انجام می گیرد.

در ادامه این جلسه دکتر مصلح گفت: بیشترین مشکلات موجود در زمینه وب سایتهای استان، ناشی کمبود سیستم یکپارچه جهت ارتباط آنلاین بین ادارات و سازمانها است، و راه اندازی بستر مناسب برای رفع این مشکل را ضروری دانست. همچنین رییس دانشگاه خلیج فارس جهت تامین امنیت بالای سایت دانشگاه ، سامانه اداری، آموزشی و پژوهشی، از  حوزه معاونت پژوهش و فناوری، خصوصا مرکز آپا و گروه فناوری اطلاعات تشکر و قدردانی کردند.

 


١٠:٠٧ - جمعه ١٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٧٥    /    تعداد نمایش : ٧٣٧کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397