صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست هم اندیشی مجمع تشکلهای دانشجویی انقلابی دانشگاه خلیج فارس


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی مجمع تشکلهای دانشجویی انقلابی دانشگاه خلیج فارس

این جلسه باحضور تمامی دبیران تشکلهای انقلابی دانشجویی و تعدادی از کانون های دانشگاه ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ، مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز بوشهر و با موضوع بررسی، نقد و مستندسازی عملکرد تمامی فعالیت های دو ترم گذشته تشکلها و کانونها، بررسی برنامه های تابستان این تشکلها وکانون ها،آماده سازی اولیه تقویم فعالیت های دانشجویی جهت طرح و تصویب در مجمع تابستانه  در دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید . دبیران تشکلها و کانون ها در این جلسه به تبین برنامه های خود پرداختند و حجت الاسلام حسینی «مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز بوشهر » به تبیین برنامه های حوزه در سطح دانشگاه پرداختند و تاثیر مجمع تشکلها و کانون های دانشجویی و حوزه علوم اسلامی در فضای دانشگاه را مطرح نمودند.

در این نشست دبیر قرارگاه دانشجویی شهید احمدی روشن استان به تبیین وظایف جامعه دانشگاهی در ایجاد فضایی دانش بنیان در دانشگاه و تاثیر ارتباط صنعت و دانشگاه بر اساس سند جامع علمی کشور و سند 1404پرداختند و اهمیت کار علمی قوی در برطرف کردن مسائل اساسی کشور را خاطر نشان کردند. ادامه خبر


١٢:٣٥ - يکشنبه ١١ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٨٧٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397