صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > برگزاری هفتمین مرحله مسابقه ملی نانو در بوشهر


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هفتمین مرحله مسابقه ملی نانو در بوشهر

مسابقه دانشجویی فناوری نانو هر ساله با گستره ملی، توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقمندان به فناوری نانو برگزار می‌گردد. هدف از برگزاری این مسابقه که بزرگترین رقابت علمی دانشجویی کشور در زمینه فناوری نانو است، ایجاد فضای رقابتی سالم به منظور افزایش آشنایی دانشجویان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین های این حوزه از فناوری و حمایت از آنها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی صورت گرفته از سوی ستاد توسعه فناوری نانو است در همین ارستا از ابتدای مهرماه سال جاری نیز ثبت نام هفتمین مرحله مسابقات نانو آغاز گردید و با برگزاری کارگاه های مختلف در مراکز آموزش عالی استان بوشهر در جهت پیشبرد اهداف ستاد توسعه فناوری نانو گام های بلندی برداشته شد.

هفتمین مسابقه ملی نانو نیز روز جمعه مورخ 1396/2/22 به میزبانی دانشگاه خلیج فارس و با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه خلیج فارس و مراکز علمی کاربردی شهرستان بوشهر برگزار گردید. لازم به ذکر است نتایج این آزمون در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

 


١٣:٥٧ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١١٥٩    /    تعداد نمایش : ٦٥٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397