صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > برگزاری مراسم گرامیداشت دهه آموزش


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه آموزش

مراسم گرامیداشت دهه آموزش روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی برگزار گردید.

 دکتر عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، امام سجاد (ع) و گرامیداشت یادبود شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: گرامیداشت هفته آموزش یکی از رویداد های دانشگاهی است که باید سعی نمود آن را به بهترین شکل برگزار کرد و هر ساله باید جهت گیری ها را به صورت عالمانه بررسی نمود.


دکتر مصلح افزود: برای رشد و پیشرفت دانشگاه سه رویکرد و جهت گیری، تلاش برای ارتقاء جایگاه هیات علمی، دانشگاه کارآفرین و بین المللی کردن دانشگاه را در دستور کار خود قرار داده ایم و برای رسیدن به این سه رویکرد با جدیدیت موفقیت های آموزشی و علمی را پشتیبانی و تشویق خواهیم کرد.

حجت الاسلام جمالی مسول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس در این مراسم در خصوص شان و جایگاه معلم و تاثیر نحوه تعلیم و تربیت بر فضای خانواده و جامعه به سخنرانی پرداختند.


دکتر پرویز حاجیانی معاون ۀموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در این مراسم گفت: تهیه سند راهبردی دانشگاه یکی از اقدامات اساسی است که بحمدالله با جدیت دنبال و به بار نشست.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی افزود: اتوماسیون سازی فرایند کارها، دیجیتال سازی پرونده دانشجویان، تشکیل هیات منیزه و کمیته ترفیع و ساماندهی ارتقا همکاران هیات علمی، ارتقا علمی اعضای هیات علمی، ازسازی و تعمیر بخش آموزش دانشگاه خلیج فارس , صرفه جویی در هزینه های دانشگاه از جمله اقدامات انجام می باشد.


در پایان این مراسم از سرآمدان آموزشی تقدیر به عمل آمد.

 


٠٩:٣٩ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١١٣٤    /    تعداد نمایش : ٩٣٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397