دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اطلاعیه خوابگاه سال تحصیلی 98-97 دانشکده فنی و مهندسی جم


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه خوابگاه سال تحصیلی 98-97 دانشکده فنی و مهندسی جم

ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به کلیه دانشجویان فعلی و جدیدالورود، به اطلاع می رساند این دانشکده برای سال تحصیلی 98-97 نیز با شرایط و ضوابط اعلامی به دانشجویان دارای سهمیه ی دولتی اعم از دختر و پسر به صورت محدود خوابگاه واگذار می نماید.
1-بر این اساس شهریه ی دولتی مبلغ 4.400.000 ریال (چهارصد و چهل هزار تومان) و شهریه ی آزاد مبلغ 8.250.000 ریال (هشتصد و بیست و پنج هزار تومان) برای یکسال تحصیلی استفاده از خوابگاه می باشد که دانشجویان محترم می بایست به شماره حساب 2642069317 بانک تجارت به نام "رابط شهریه ی دانشجویی دانشکده جم" حداکثر تا  24 شهریور به طور کامل واریز نمایند. (واریز دوقسمتی شهریه ی دولتی خوابگاه به صورت ترمی و نصف مبلغ کل، ممانعتی ندارد) دانشجویان ورودی 94 براساس استفاده ی سه سال سهمیه ی دولتی، شهریه ی امسال خوابگاهی را می بایست به صورت آزاد پرداخت نمایند. (واریز شهریه ی آزاد خوابگاه به صورت 4 قسط 2.062.500 ریالی، طبق زمانبندی : 1 شروع نیمسال اول » 2 پایان آذرماه » 3 شروع نیمسال دوم » 4 پایان اردیبهشت ماه، ممانعتی ندارد.)
2-مرحله ی دوم دانشجو باید تصویر فیش واریزی بانکی را اسکن نموده و تا تاریخ اعلام شده در بالا به ایمیل aghil.tashani@yahoo.com با درج اسم، شماره دانشجویی و شماره تلفن همراه ارسال نماید. ضمن اینکه هنگام حضور در دانشکده و حداکثر تا پایان هفته اول آموزشی، اصل فیش را به دفتر دانشکده (آقای تشانی) تحویل نماید.
3-واگذاری خوابگاه و تعیین هم اتاقی ورودی های قدیم براساس فرم هم اتاقی اعلامی دانشجویان در ترم قبل و به صورت اسکان گروهی (12 یا 14) نفره در واحدها صورت می پذیرد و دانشجویان متفرقه طبق ساماندهی امور خوابگاهها اسکان داده خواهند شد. واگذاری و اتاق بندی خوابگاه دانشجویان جدیدالورود در سال اول خوابگاهی با در نظر گرفتن اولویت های همشهری و هم رشته ای بودن اعمال می گردد.
4-با توجه به محدود بودن ظرفیت خوابگاهها اولویت اسکان با دانشجویانی است که زودتر نسبت به واریز شهریه و ارسال آن به ایمیل اعلام شده اقدام نمایند.
5-تمامی دانشجویان فعلی و جدیدالورود به محض ورود به دانشکده می بایست با در دست داشتن فیش واریزی شهریه خوابگاه، نسبت به دریافت و تکمیل فرم معرفی به خوابگاه به دفتر دانشکده (آقای تشانی) مراجعه نمایند. بدیهی است که ارائه ی فرم معرفی به خوابگاه فقط با حضور شخص دانشجو میسر خواهد بود.
6-به دانشجویان بدهکار خوابگاه سال قبل در صورت تسویه بدهی به همراه پرداخت جریمه معوقه (+۳۰ درصد) و در صورت وجود ظرفیت، خوابگاه تعلق می گیرد.
7-در صورت انصراف، انتقال، میهمان یا تغییر رشته، هزینه ی پرداخت شده خوابگاه، عودت داده نمی شود.
8-به دانشجویانی که در سالهای گذشته در خوابگاه موارد انضباطی داشته اند، خوابگاه تعلق نمی گیرد.
9-به دانشجویان ورودی 93 و ماقبل، خوابگاه تعلق نمی گیرد.
10-تأمین ملزومات شخصی از قبیل تشک، پتو، ملحفه، بالشت و ... به عهده شخص دانشجو می باشد.
11- با عنایت به اطلاعیه های مکرر مبنی بر عدم واگذاری خوابگاه به دانشجویان دارای معدل دو نیمسال گذشته زیر حدنصاب (مهندسی صنایع 13 و مهندسی کامپیوتر 12) و اعلام  قبلی در سنوات گذشته، این موضوع در سال تحصیلی جدید نیز اعمال خواهد شد. *در صورت وجود ظرفیت به دانشجویان فعال و مورد تأیید امور فرهنگی که مشکل حدنصاب معدل دارند، به ترتیب معدل و با اخذ شهریه ی آزاد، خوابگاه تعلق می گیرد.
***تاریخ اسکان در خوابگاهها برای کل دانشجویان از شنبه 24 شهریور می باشد.
شماره تماس جهت پاسخگویی سوالات: 37646159-077  دفتر دانشکده


١٤:١٣ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥٠ساختار و مراکز دانشگاه

خدمات الکترونیک

لینک های مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397