صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > رئیس دانشگاه خلیج ‌فارس بوشهر از برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشجویی به میزبانی این دانشگاه خبر داد.


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه خلیج ‌فارس بوشهر از برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشجویی به میزبانی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید مصلح بعدازظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران به تشریح برنامه‌های سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویی مناطق ۷ و ۸ کشور در بوشهر پرداخت و اظهار داشت: این جشنواره روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به شرکت ۱۴۰ دانشجو از هفت استان در این جشنواره قرآنی، خاطرنشان کرد: ۵۰ نفر در بخش حفظ و ۹۰ نفر در رشته قرائت و ترتیل شرکت می‌کنند.

رئیس دانشگاه خلیج ‌فارس بوشهر با اشاره به اینکه۸۰ نفر آقا و ۶۰ نفر خانم در این جشنواره حضور دارند، بیان کرد: جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در سالن پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ داور بین‌المللی از جمله حاج حمید شاکرنژاد از مشهد و حاج عباس هاشمی از بوشهر در این جشنواره داور هستند، افزود: استان بوشهر در این مسابقات ۱۶ شرکت‌کننده دارد.

مصلح در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح وضعیت تحصیل دانشجویان در دانشگاه خلیج فارس بوشهر، اضافه کرد: پنج هزار و ۷۰۰ دانشجو در دوره‌های روزانه و شبانه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

لینک خبر خبرگزاری مهر


١٥:٠٤ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٥٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٤٧کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397