صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > در حاشیه نشست دبیران انجمن های علمی صورت گرفت؛ مراسم درختکاری و غرس نمادین نهال با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم


  چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه نشست دبیران انجمن های علمی صورت گرفت؛ مراسم درختکاری و غرس نمادین نهال با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در حاشیه برگزاری هشتمین نشست دبیران شورای هماهنگی و اتحادیه‌های انجمن‌های علمی سراسر کشور در دانشگاه خلیج فارس بوشهر، مراسم نمادین کاشت نهال در خوابگاه کوثر دانشگاه بوشهر، با حضور فضل الله ایرجی کجوری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.
بر اساس این گزارش با توجه به نزدیک شدن به 15 اسفند و روز درختکاری، این اقدام به صورت نمادین در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و حمایت از محیط زیست صورت پذیرفت.
شایان ذکر است تقویت و حمایت از کانونهای فرهنگی و هنری محیط زیست و انجمن‌های علمی محیط زیست که در دانشگاه ها فعالیت می‌کنند در دستور کار اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم قرار دارد.

http://cna.msrt.ir/Nsite/FullStory/?Id=24680

 


٠٧:٤٥ - يکشنبه ٢ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ٥١٤    /    تعداد نمایش : ١٣٠٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397