صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > مراسم بيست و پنجمين سال تاسيس دانشگاه خليج فارس با حضور مسولان كشوري و استاني برگزار گرديد


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم بيست و پنجمين سال تاسيس دانشگاه خليج فارس با حضور مسولان كشوري و استاني برگزار گرديد


 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر ، دكتر شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوري در اين مراسم گفت : ما دوران سختی را پشت سر گذاشتیم تا به شرایط امروز برسیم .امروز میدان ورود به عرصه بین الملل برای ما باز شده است و نباید با عدم هماهنگی در سياست گذاري و اجرا، اين فرصت بزرگ را از دست بدهيم.  بزرگترین مشکل ما جمعیت دانشجویی است که به صورت غیر هدفمند رشد کرده و امروز یکی از مهمترین گام ها، آمایش آموزش عالی بوده است كه  پس از تصویب تکلیف ما را با وضعیت آموزش عالی مشخص خواهد كرد.

دكتر شريعتي نياسر افزود:  یکی از بخش هاي مهم آمايش آموزش عالي طرح تقسیم آموزش عالی به 10 منطقه است که استان بوشهر در منطقه 7 قرار خواهد گرفت و درخود منطقه 7 ، مقام  دوم  را خواهد داشت.

معاون آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري  توجه به مهارت افزایی و کیفیت را برای دانشجویان يك لازمه دانست، تا بتوانند از آموخته های خود به نحو صحيحي استفاده نمايند.

عبدالكريم گراوند استاندار بوشهر در اين مراسم ضمن تبريك بيست و پنجمين سال تاسيس دانشگاه خليج فارس گفت: یکی از کارهای زيبا وارزشمند تشکر و قدردانی از همه کسانی است که این کار خیر علمی را پایه گذاری كرده يا به نحو احسنت ادامه داده اند است،  که اين قدرداني از مصادیق شجره طیبه میتواند باشد، به اين منظور كه يك  دانشگاه  به عنوان يك درخت و  شاخه وبرگ آن میتواند آرامش،توسعه و آبادانی براي استان و ايران عزيزمان باشد. ادامه خبر


١٣:٤٦ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨٢    /    تعداد نمایش : ٦٠٤کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397