صفحه اصلی > دانشگاه در رسانه 
اخبار > بوشهر| دانشگاه‌های استان باید پیشران توسعه باشند


  چاپ        ارسال به دوست

بوشهر| دانشگاه‌های استان باید پیشران توسعه باشند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند شامگاه پنج‌شنبه در نشست با مسئولان دانشگاه خلیج فارس با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: تجلیل از دست اندرکاران و پیشکسوتان این دانشگاه که یک کار اصولی و زیربنایی محسوب می‌شود به عنوان یک معروف است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از دانشگاه‌ها یک رسالت مهم مسئولان دستگاه‌های اجرایی است تصریح کرد: ظرفیت و امکانات موجود در دانشگاه خلیج فارس نشان از توانمندی این دانشگاه است که زمینه توسعه و پیشرفت استان را می‌تواند بیش از پیش فراهم کند.

استاندار بوشهر، این استان را پایتخت انرژی ایران دانست و خاطر نشان کرد: دانشگاه خلیج فارس و سایر دانشگاه‌ها با داشتن ظرفیت بالقوه علمی می‌تواند پیشران توسعه استان بوشهر به ویژه در زمینه ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی باشند.

گراوند با تاکید بر نقش مهم دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در توسعه و پیشرفت استان بوشهر بیان کرد: همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی رسالت و وظیفه در توسعه دارند که در این راستا  دستگاه‌های اجرایی باید از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها برای توسعه و پیشرفت استفاده کنند. ادامه خبر


١٠:٣٦ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨١    /    تعداد نمایش : ٥٥٣کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397