صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست مشترک دانشگاه خلیج فارس با پژوهشگاه فناوری اطلاعات کشور


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک دانشگاه خلیج فارس با پژوهشگاه فناوری اطلاعات کشور

نشست مشترک دانشگاه خلیج فارس با پژوهشگاه فناوری اطلاعات کشور روز سه شنبه 12 بهمن ماه در سالن جلسات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار گردید.

دکتر مصلح رئیس دانشگاه ضمن تبریک فراسیدن ایام الله دهه فجر گفت: در زمینه فناوری اطلاعات بسیار جوان هستیم و علی رغم کارهای خوبی که انجام شده است  نیازمند مساعدت و همکاری بیشتر پژوهشگاه  و متولیان امر ICT جهت رشد بیشتر هستیم.

دکتر خوانساری رئیس پژوهشگاه فناوری اطلاعات کشور در این نشست گفت: ثمره خون شهداء بعد از سالها تلاش و کوشش متخصصین، اکنون به بار نشسته است و بالندگی و رشد امروز ما محصول سالها مجاهدت، تلاش، ممارست و مقاومت مردم بزرگ ایران بوده است.

دکتر خوانساری با اشاره به این مطلب که بوشهر بیشترین مصرف پهنای باند کشور را دارد افزود: این میزان مصرف نشانه سطح بالای بلوغ و سواد رسانه ای مردم استان بوشهر است.

رئیس پژوهشگاه فناوری اطلاعات کشور یادآور شد: تعداد مشترکین در سطح کشور 4 برابر شده است که این میزان در استان بوشهر به نسبت قبل 9 برابر شده است که برای افزایش این میزان مشترک، دولت مبلغ 120 میلیارد تومان هزینه نموده است.

در این نشست مهندس احمدی رئیس مرکز آپا (آگاهی رسانی، پشتیبانی وامداد رایانه ای) به بیان گزارش عملکرد و  توانمندی های موجود این واحد پرداخت.

 


١٤:١٢ - سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٩٨٠    /    تعداد نمایش : ٨٢٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397