صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست مدیران حراست دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه خلیج فارس


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیران حراست دانشگاههای منطقه 7 کشور در دانشگاه خلیج فارس

نشست مدیران حراست دانشگاههای منطقه 7 کشور با حضور دکتر داریوش سلیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سالن فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید.

دکتر سلیمی در این نشست گفت: اوج فعالیت های سیاسی دانشجویان در دانشگاه ها در روز 16 آذر است که الحمدالله در این سالها کمتر مشکلی در اجرای برنامه های دانشجویی در این روز داشته ایم و حراست وزارت و دانشگاه ها با تمام محدودیت هایی که وجود داشته است توانسته نقش خود را به خوبی ایفا کند.

وی افزود: فضای دانشگاه بدلیل وجود سلایق متفاوت یک فضای حساس است که حراست با هوشیاری و شناخت و درک مناسب از این حساسیت توانسته است این حساسیت را مدیریت نماید.

ایشان ضمن تقدیر از زحمات آقای اله کرم شیروانی رئیس سابق حراست دانشگاه خلیج فارس یادآور شد: خروج یک نفر از حیطه مسولیت بمنزله رفع مسولیت کلی در قبال نظام، انقلاب و شهیدان نخواهد بود و همه ما در هر جایگاهی که باشیم در قبال این مردم و نظام مسئول هستیم.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از زحمات آقای اله کرم شیروانی، آقای سیف اله فاریابی به عنوان رئیس اداره حراست دانشگاه خلیج فارس معرفی گردید.

 


١٤:٣٧ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٩٥٠    /    تعداد نمایش : ١٠٥٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397