صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست رییس سازمان امور دانشجویان با دبیران شوراهای صنفی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی منطقه هفت کشور


  چاپ        ارسال به دوست

نشست رییس سازمان امور دانشجویان با دبیران شوراهای صنفی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی منطقه هفت کشور

     در چهارمین گردهمایی معاونان، مدیران و رؤسای ادارات حوزه دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی منطقه هفت کشور، دکتر صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان به مدت دو ساعت جلسه ای با دبیران شوراهای صنفی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی منطقه هفت کشور داشتند. 
در این جلسه،  دبیران شوراهای صنفی به بیان دیدگاهها و دغدغه های خود و دانشجویان پرداخته و مشکلات صنفی دانشگاههای خود را بیان کردند.
تاکید بر پیگیری مشکلات صنفی دانشگاهها از طریق شورای صنفی و عدم دخالت سایر تشکلها در موضوعات صنفی و همچنین پیگیری مشکلات در یک فضای تعاملی با مسؤلان دانشگاهها و سازمان امور دانشجویان از نکات مهمی بود که همه دبیران بر آن تاکید داشتند.
در پایان، آقای دکتر صدیقی با تشکر از حضور دبیران شورای صنفی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی منطقه هفت کشور در این نشست، شوراهای صنفی را بازوان توانمند مدیران دانشگاهها برشمرده و بر اهمیت ویژه این شوراها تاکید کردند.همچنین ایشان قول مساعد دادند که مشکلات صنفی ویژه هر کدام از دانشگاهها را که دبیران ذکر کرده بودند پیگیری نمایند.


٠٨:٥٧ - شنبه ١١ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٩٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٩٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397