صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > آغاز دومين همايش ملي نگاهي نو به زبان و ادب عامه


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز دومين همايش ملي نگاهي نو به زبان و ادب عامه

دومين همايش ملي نگاهي نو به زبان و ادب عامه روز چهارشنبه 9 اسفند در سالن اجتماعات دانشكده نفت، گاز و پتروشيمي با حضور دكتر مصلح رئيس دانشگاه، دكتر حسن ذوالفقاري استاد دانشگاه تربيت مدرس و عضو فرهنگستان زبان و ادب فارسي، دكتر كاووس حسنلي استاد گروه زبان و ادبيات فارسي دانشگاه شيراز، دكتر غلام حسين زاده استاد دانشگاه تربيت مدرس و رئيس انجمن زبان و ادبيات فارسي، كاركنان و دانشجويان دانشگاه خليج فارس آغاز گرديد.

در ابتداي اين مراسم دكتر عبدالمجيد مصلح رئيس دانشگاه ضمن خوش آمدگويي به مدعومين و شركت كنندگان در اين همايش به ارائه گزارشي در خصوص دانشگاه پرداختند.

در ادامه دكتر حسن ذوالفقاري در خصوص "ضرورت نگاهي نو به فرهنگ و ادبيات عامه و دكتر كاووس حسنلي در خصوص "نسبت ادب عامه با قدرت و سانسور" به ارائه سخنراني پرداختند.

پايان بخش مراسم افتتاحيه اجراي موسيقي سنتي توسط گروه آيين بود.

لازم به توضيح است در نوبت عصر اين همايش دو پنل علمي به صورت همزمان در سالن اجتماعات سازمان مركزي و سالن فردوسي دانشكده ادبيات و علوم انساني برگزار گرديد.


١٥:٢١ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٦٢٥کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397