صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > مراکز کارآفرینی و نوآوری، کارآفرینی اجتماعی دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

مراکز کارآفرینی و نوآوری، کارآفرینی اجتماعی دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد

ه گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر  ، به مناسبت بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه خلیج فارس طی مراسمی با حضور دکتر شریعتی  نياسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عبدالكريم گراوند استاندار بوشهر، سعيد زرین فر معاون پشتیبانی و نيروي انساني استانداري بوشهر، دكتر مصلح رئيس دانشگاه، مركز كارافريني و نوآوري، مركز كارآفريني اجتماعي و پژوهشكده نفت و گاز و ازمايشگاه مركزي دانشگاه خليج فارس افتتاح گرديد.

 

مركز نوآوري و كارآفريني: بستر سازی حمایت از ایده های فناورانه و تاسیس کسب و کارهای دانش بنیان از طریق انتخاب درست، آموزش و سرمایه گذاری یکی از فعالیت های اصلی مراکز کارآفرینی است. فراهم آوردن یک بستر مناسب برای ایجاد یک شرکت موفق به مرور و در طی فرایند های کار و اشتغال میسر است. بر این اساس مراكز نوآوري و كارآفريني، طراحی و پیاده سازی زنجیره به هم پیوسته ای از ایده تا بازار را در دستور کار خود دارند.
آزمايشگاه مركزي: در حال حاضر این آزمایشگاه از لحاظ موقعیت متمرکز نبوده و متشکل از چندین آزمایشگاه داخلی دانشگاه و مجموعه‌ای از دستگاه‌های آنالیزی پیشرفته و با تکنولوژی بالا می‌باشد. این مجموعه قابلیت ارائه خدمات را به تمامی متقاضیان داخل و خارج از دانشگاه اعم از دانشجو، هیات علمی، شرکت‌های تجاری، صنایع، اداره گمرک، سازمان‌ها و اداره استاندارد دارا می‌باشد. کلیه‌ی آزمایش‌های ارائه شده با هر یک از دستگاه‌ها مطابق با استاندارد‌های مورد تایید جهانی انجام می‌شود و تمامی آیین‌نامه ها و تعرفه‌های تعیین شده برای هر دستگاه نیز قبلا مورد تأیید هیـات رئـیسه‌ی آزمـایشــگاه مـرکـزی دانشـگاه قـرار گـرفتـه اسـت. ادامه خبر


١٣:٤٧ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨٣    /    تعداد نمایش : ٦١٣کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397