صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > پیام تشکر دکتر احمد شیرزادی خطاب به رییس دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تشکر دکتر احمد شیرزادی خطاب به رییس دانشگاه

جناب آقاي دکتر مصلح رئيس محترم دانشگاه

 با سلام

     احتراما، با عنایت به پایان دوره معاونت اینجانب در حوزه دانشجویی دانشگاه، به پیوست گزارشی از عملکرد این حوزه در دوره مذکور، به حضور تقدیم می گردد.
خدای را شاکرم که رخصتی به من عنایت فرمود تا قریب به 3 سال در جوار دوستان و همکاران عزیزی چون شما به خدمت صادقانه و کسب تجربه بپردازم. جا دارد من نیز به عنوان عضوی از خانواده دانشگاه خلیج فارس، از زحمات و تلاشهای ارزنده و شبانه روزی حضرتعالی که خود از نزدیک شاهد آن بوده ام، صمیمانه سپاسگزاری نمایم. یقینا در حوزه دانشجویی آنچه محقق شده است، ابتدا لطف پروردگار و پس از آن نیز نتیجه پیگیری ها و مدیریت بسیار خوب جنابعالی، همکاری همه مجموعه دانشگاه و بویژه اعضای محترم هیات رئیسه، همکاری بسیار خوب کارکنان حوزه دانشجویی و اعتماد کامل جنابعالی نسبت به اینجانب بوده است.
ضمن تشکر مجدد از حضرتعالی و اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه، دوام توفیقات شما و موفقیت بیش از پیش دانشگاه خلیج فارس را از درگاه خداوند متعال خواستارم. گزارش عملکرد


٠٩:٠٥ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٦    /    تعداد نمایش : ٩٣٦کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397