صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > جلسه پرسش و پاسخ معاون اداري و مالي با كاركنان دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي برازجان


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه پرسش و پاسخ معاون اداري و مالي با كاركنان دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي برازجان

نشست پرسش و پاسخ معاون اداری و مالي با کارکنان دانشکده کشاورزی در روز یکشنبه مورخ 1396/10/10 برگزار گردید.
در ابتداي اين جلسه  دکتر کهن‌مو رئيس دانشکده کشاورزی  به ارائه گزارشی از وضعیت دانشکده كشاورزي پرداختند.

دكتر كهن مو ضمن اشاره به مشکلات مالی دانشکده کشاورزی در سال های گذشته گفت: خوشبختانه در یکی دو سال اخیر توانسته‌ایم از مشکلات مالی عبور نماییم و امیدواریم که با همت و همکاری پرسنل محترم دانشکده کشاورزی بتوانیم با استفاده از ظرفیت های موجود دانشکده در زمینه های مختلف درآمد اختصاصی دانشکده را افزایش دهیم.


وي برای نمونه به طرح بزرگ کشت بافت خرما، تولید گیاهان دارویی، تولید بذر سبزی و صیفی و پروژه‌هایی در زمینه طیور و زنبور عسل اشاره نموده و افزود: امیدواریم در زمینه های یادشده بتوانیم بخش نوآوری و کارآفرینی را راه اندازی كنيم تا از این طریق به دانشکده کمک نماييم.
در ادامه دکتر یزدان پناه معاون اداری و مالی به تشریح منابع انسانی و مالی دانشکده کشاورزی پرداخته و گفت:  پایه بودجه دانشکده کشاورزی در سال هاي گذشته بسيار پايين بسته شده بود  ولی خوشبختانه در دو سال اخیر رشد بودجه‌ای بسيار مناسبي داشته ایم به گونه اي که رشد بودجه‌ای دانشکده کشاورزی از رشد بودجه میانگین و رشد بودجه سال هاي قبل جهش قابل توجه اي داشته است اما از بودجه عمومی دانشکده کشاورزی متاسفانه خیلی بیش از حد استاندارد آن را صرف پرداخت حقوق کارکنان می‌کنیم.

وي ادامه داد: نشانه‌های بودجه‌ای خوبی مشاهده می‌کنیم ولی با استاندارد دنیا فاصله داریم، چرا که باید درآمد اختصاصی دانشگاه را به ميزان بودجه عمومی برسانیم.
دکتر یزدان پناه در پایان صحبت های خود گفت: بنده از وقتی که معاون اداری و مالی شدم خیلی دوست دارم که تمام اعضای دانشگاه در ریز مسائل مالی قرار بگیرند، چرا که با شفافیت می‌توان همدلی بیشتر ایجاد کرد و کارکنان عزیز دانشکده بهتر می ‌توانند به ما کمک کنند. در پايان اين جلسه کارکنان دانشكده به بيان پيشنهادات، انتقادات و نظرات خود پرداختند.١٣:٥٧ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397