صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > دسترسی آزمایشی به سامانه فارس پیپر


  چاپ        ارسال به دوست

دسترسی آزمایشی به سامانه فارس پیپر

به اطلاع می‌رساند، بر اساس توافق انجام شده با شرکت داده‌پردازان افق آرکا دسترسی موقت به منابع الکترونیک لاتین (مقاله، کتاب، پایان‌نامه) از طریق سامانه فارس پیپر فراهم گردیده است. این سامانه با قابلیت‌های: 1.جستجو و دانلود آنی و اتوماتیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی و فصول کتاب، 2.جستجو و دانلود آنی و اتوماتیک کتب الکترونیک، 3.جستجو و دانلود آنی و اتوماتیک پایان نامه های لاتین پروکوئست، 4.جستجو و دانلود آنی و اتوماتیک استانداردهای فنی و مهندسی، 5.دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی برخط بصورت مستقیم، 6.بررسی سرقت ادبی مقالات (مشابهت علمی) iThenticate و 6.غلط یابی نگارشی املایی Grammarly می‌تواند جوابگوی بخشی از نیازهای مخاطبان باشد. خواهشمند است ارزیابی خود را از ظرفیت و کیفیت سامانه‌ ذکر شده از طریق لینک https://goo.gl/forms/NqyFHTvTTKk79GxC2 منعکس نمایید. تجمیع نظرات اعضای هیات علمی و دانشجویان در انتخاب سامانه مورد نظر مدنظر قرار خواهد گرفت.

دسترسی به سامانه فوق با اتصال به اینترنت با استفاده از وی‌پی‌ان دانشگاه و از طریق پیوند http://pgu.farspaper.com/#/customer مقدور است. کاربران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای استفاده از سامانه به آدرس http://file.farspaper.com/help.pdf مراجعه نمایند.

 


٠٩:٥٩ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٣    /    تعداد نمایش : ١٥١٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397