صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست مشترك دانشگاه خليج فارس و شركت مگفا


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترك دانشگاه خليج فارس و شركت مگفا

نشست مشترك دانشگاه خليج فارس و شركت مگفا با موضوع ظرفيتهاي موجود در دانشگاه به منظور اجراي بخشهاي مختلف شهر هوشمند بوشهر و نحوه همکاري بيشتر با حوزه دانشگاه برگزار گرديد.

در اين نشست دکتر مصلح رئيس دانشگاه ضمن استقبال از حضور شرکت مگفا در استان بوشهر، مشارکت اين شرکت را در انجام پروژه شهر هوشمند بوشهر مثبت ارزيابي کرده و با تاكيد  بر لزوم استفاده از ظرفيت هاي مختلف استان و به صورت خاص دانشگاه در اجراي بخش هاي مختلف پروژه شهر هوشمند بوشهر خواستار همکاري فني بين دانشگاه و شرکت مگفا در اين خصوص شدند.

دکتر مصلح با اشاره به پروژه هاي در حال اجرا در پژوهشکده فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در زمينه ايجاد زيرساخت مخابراتي متناسب با شهر هوشمند و پياده سازي پلتفرم اينترنت اشياء خواستار استفاده حداکثري از ظرفيت هاي دانشگاه در اين مورد شدند.

مسئول شرکت مگفا با تاکيد بر توانمندي هاي استان بوشهر و بالاخص دانشگاه خليج فارس در زمينه هاي مرتبط با اينترنت اشيا و شهر هوشمند، از همکاري هاي فني بين دانشگاه و اين شرکت به منظور انجام هرچه بهتر پروژه شهر هوشمند بوشهر استقبال کردند.

در پايان نماينگان شرکت مگفا از پژوهشکده فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه خليج فارس و مرکز آپاي دانشگاه بازديد کرده و از نزديک با فعاليت هاي اين دو مجموعه در زمينه هاي مرتبط با اينترنت اشيا و شهر هوشمند آشنا شدند.


 


١٤:١٨ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٠    /    تعداد نمایش : ٩٦٦کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397