صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از دانشگاه خلیج فارس


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از دانشگاه خلیج فارس

روز چهارشنبه 6 دیماه 96 مهندس رضا عوض پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از پروژه های خاتمه یافته، در دست اجراء و سایر بخش های دانشگاه بازدید و در جلسه هیات رئیسه این دانشگاه شرکت نمودند.
در این جلسه ابتدا معاونین دانشگاه گزارشی از برنامه ها و عملکرد حوزه سازمانی خود را ارائه نموده و سپس رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از حمایت و مساعدت های آقای عوض پور، برنامه های محوری دانشگاه در راستای تحقق چشم انداز و اهداف سند راهبردی مصوب هیات امناء را تبیین و در ادامه نیازها و کمبودهای حوزه های مختلف دانشگاه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
در خاتمه جلسه هیات رئیسه دانشگاه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با تاکید بر نقش محوری دانشگاه خلیج فارس در رشد و توسعه استان بوشهر، ضمن ابراز رضایت از عملکرد این دانشگاه، تصریح نمودند که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر جهت تامین زیرساخت های توسعه ای و همچنین تامین تجهیزات مورد نیاز و تعمیر فضاهای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه خلیج فارس در قالب برنامه ای پنج ساله، اعتبارات مورد نیاز را تامین می نماید.


١٥:٢٠ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٨کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397