صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > دومين پيش رويداد ملي كارآفريني دريا محور با رويكرد گردشگري در دانشگاه خليج فارس برگزار گرديد.


  چاپ        ارسال به دوست

دومين پيش رويداد ملي كارآفريني دريا محور با رويكرد گردشگري در دانشگاه خليج فارس برگزار گرديد.

دومين پيش رويداد ملي كارآفريني دريا محور با رويكرد گردشگري روز چهارشنبه 6 دي ماه در سالن اجتماعات دانشكده نفت، گاز و پتروشيمي دانشگاه خليج فارس برگزار گرديد.

دكتر جامعي دبیر اجرایی دومین پیش رویداد ملی کارآفرینی دریا محور با رویکرد گردشگری گفت : هدف از اين كار واردكردن دانش آموزان و دانشجويان به فضاي كسب و كار است و ما سعي داريم با برگزاري اين چنين رويدادهايي آموزش دهيم كه ورود به فضاي كسب و كار چه اصولي دارد و با چه روش هايي بايد به اين حوزه وارد شد.

دكتر جامعی افزود: از جمله برنامه هاي این رویداد برپایی کارگاه های ایده پردازی، ایده پروری و استفاده از دریا بعنوان محیط کسب و کار موفق است.

در این رویداد که در زمینه های مرتبط با گردشگری دریایی چون ایده های نوآورانه خدمات گردشگری، ایده های فناورانه گردشگری در فضای مجازی و گردشگری پایدار برای تمام فصول برگزار شد، تیم های مختلف دانشجویی و دانش آموزی ایده های خلاقانه خود را مطرح کردند.
در این پیش رویداد برخی از سرمایه گذاران حوزه گردشگری دریایی و مدیران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر نیز حضور داشتند. از جمله آقای سلیمانی مدیر عامل شرکت پارس مارین از شرکت های سرمایه گذار در زمینه گردشگری دریایی مطالبی را به تیم های حاضر در این رویداد ارائه کردند.
از دیگر برنامه های جانبی این پیش رویداد، ایده بازار دریایی و نمایشگاه دستاوردهای دریایی بود که مورد توجه بازدیدکنندگان و علاقه مندان این حوزه قرار گرفت.

لازم به توضيح است رويداد اصلي كارافريني دريا محور با رويكرد گرشگردي در تاريخ 12 تا 14 اسفند ماه در دانشگاه خليج فارس برگزار خواهد شد. 


١٤:٥١ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٦کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397