صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست مسئولین و کارکنان دانشگاه برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مسئولین و کارکنان دانشگاه برگزار شد

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان و مسئولین دانشگاه روز چهارشنبه 1396/9/29 در سالن اجتماعات دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد. در ابتدای این مراسم جناب آقای یزدان پناه معاون اداری و مالی به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت اداری و مالی در حوزه منابع انسانی و مالی پرداختند.

ایشان ضمن تشریح اعتبارات و هزینه کرد حوزه های مختلف دانشگاه گفت: افتخار می کنیم با شفافیت کامل خدمت اعضای محترم خانواده دانشگاه خلیج فارس هستیم.

وي ادامه داد:  در قسمتی از ساز و کار معاونت اداری و مالی برای هر فردی سوالی و ابهامی باشد با آغوش باز پاسخگوی عزیزان خواهیم بود.

پس از سخنان آقای دکتر یزدان پناه، کارمندان دانشگاه به بیان مشکلات، دغدغه ها، ابهامات و سوالات خود پرداختند. و بعد از آن جناب آقای دکتر مصلح ریاست محترم دانشگاه و آقای دکتر یزدان پناه معاون محترم اداری و مالی برای پاسخگویی در جایگاه حاضر شدند.


دکتر یزدان پناه گفت: خوشحالیم که با کمک و همراهی پرسنل محترم توانسته ایم غیبت را بیش از 75 درصد کاهش بدهيم ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم. در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان رایزنی هایی با وزارت علوم انجام داده ایم تا بتوانیم مجوزهای لازم و مطلوب را از وزارت متبوع دریافت نمایم.

وي افزود: از ابتدای ورود بنده به معاونت اداری و مالی سعی بر هدفمند کردن اضافه کاری ها را داشتیم؛ به طوری که الان که در خدمت شما هستیم به جرات می توان گفت تمام اضافه کاری های ما هدفمند است. لیکن در نحوه ی پرداخت اضافه کاری ها توسط مسئولین واحدها دخالتی نمی کنیم.

همچنین دکتر یزدان پناه در پاسخ به سوال کارکنان مبنی بر پرداخت حق بدی آب و هوا پاسخ دادند مدتی است كه پیگیر این مساله هستیم.

دکتر مصلح ریاست دانشگاه نیز در پایان به جمع بندی جلسه پرداختند. دكتر مصلح افزود: که دانشگاه باید الگوی تخصص گرایی باشد. اگر با همراهی شما در همه ی حوزه ها این شاخص را مد نظر داشته باشیم بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

 

 


١٢:١٠ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٧٩کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی دی ماه 1397