صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > پیام تبریک رییس دانشگاه خلیج فارس به دکتر علیرضا حسنی نژاد


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه خلیج فارس به دکتر علیرضا حسنی نژاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همکار ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا حسنی نژاد

باسلام و احترام

  خبر مسرت بخش پیوستن جنابعالی به جمع یک درصد دانشمندان برتر جهان، كه نشان از عزم والای شما، جهت  توام امان کردن علم، دانش و تعهد جهت  رسیدن به مرجعیت علم و فناوری در جهان است را،  تبریک ميگوییم،  باشد که این خبر میمون درماه های آغازین فصل علم،  نشان از رویش بیش از پیش درختان تنومندی باشد، که در فصلهای متناوب این باغ،  هر روز شاخ و برگی نو بر آن بیفزایند، و بوستان علم را طراوتی دگر بخشند، امید است این حرکتها منشاء  تکاپوی مضاعفی  باشد تا  دانشگاه را در شعار "ما نام خیلج فارس را جاودانه خواهیم کرد" یاری رساند.

        خرسندیم که این دانشگاه  با اجتماع نخبه‌گان پیروزمند گام‌های استواری را برای پژوهش  در فراسوی مرزهای دانش و نوآوری برداشته و بنا دارد چون گذشته خورشید عالم تابی باشد، درخشنده، پرتوان،  نیرو بخش، جان آفرین، آگاهی دهنده و  با زایشی شگرف در اتمسفر علمی جهان  هر روز افتخاری را بر پیروزی‌های  این دانشگاه در این کهن دیار علم، دانش و فناوری بیافزاید.

    افتخار دانشگاه به همه‌ی همکارانی است که دل در گروه رشد و بالندگی و نیکنامی این خاستگاه دانایی در این دیار کهن دارند. در اینجا لازم می دانم،  ضمن تبریک مجدد این موفقیت به همه ی  دانشگاهیان، معاونین، مدیران، مسؤلان و کارکنان دانشگاه، تاکید نمايم که تمام توان، خلاقیت و کوشش خود را بکار گیرند، و شرایطی را فراهم آورند، تا امکان  رشد بیش از پیش  همه، همکاران هیات علمی  فراهم شود، چرا که این  امر لازمه و زمینه اصلی رشد، بالندگی و ارتقاء سطح علمی این دانشگاه در کشور و جهان است. به امید آن روز .


ایام عزت مستدام

دكتر عبدالمجيد مصلح

 


١٠:٠٤ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٩٠٤کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397