صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > فراخوان جذب از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی شورای عتف


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان جذب از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی شورای عتف

          شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1383 با هدف ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در سیاست‌گذاری کلان اجرایی در حوزه علوم، تحقیقات و فناوری در کشور تشکیل شده و به موجب قانون، مصوبه‌های آن پس از ابلاغ ریاست جمهور، برای تمام دستگاه‌های اجرایی کشور لازم‌الاجراست.

           این شورا وظایف متعددی همچون سیاستگذاری و برنامه‌ریزی کلان، حمایت و تامین منابع حوزه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و پایش و ارزیابی را به عهده دارد و متشکل از 11 کمیسیون تخصصی است که هر یک اعضای حقوقی و حقیقی دارد که برای دوره‌ای چهارساله طی فرآیندهایی مشخص انتخاب شده و در حوزه‌های تخصصی مربوطه، به ارائه مشاوره‌های تخصصی می‌پردازند.

در همین راستا دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) به‌منظور ارتقای کیفی و ترمیم و انتخاب اعضای جدید کمیسیون‌های تخصصی خود، اقدام به فراخوان از مراکز علمی کرده است.

شرایط ثبت نام در فراخوان:

1. آشناسی با ساختار دولت، مجلس و دستگاه های اجرایی و فراینده های کاری آنها

2. دارای سابقه فعالیت اجرایی حرفه ای در حوزه پژوهش و فناوری

3. آشنایی با ساختار سیاست گذاری حوزه پژوهش و فناوری کشور

4. دارای رتبه دانشیار و بالاتر از نظر علمی

 واجدان شرایط و علاقه‌مندان به عضویت در کمیسیون‌های تخصصی، باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی دبیرخانه شورای عالی عتف (به نشانی www.atf.gov.ir) فرم مربوطه را تکمیل و درخواست عضویت خود را ثبت کنند.


١٤:٢١ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٤١٤    /    تعداد نمایش : ٥١٧کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397