صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > دکتر مصلح در جمع دانشجویان نو ورود: ما مسير ايده هاي موفق دانشجويي را جهت تبديل به كالا تسهيل مي كنيم.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر مصلح در جمع دانشجویان نو ورود: ما مسير ايده هاي موفق دانشجويي را جهت تبديل به كالا تسهيل مي كنيم.

مراسم معارفه دانشجویان نو ورود روز سه شنبه 18 مهر ماه از ساعت 15 و با حضور رئیس، مسولان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه در سالن اجتماعات نفت، گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید.
دکتر مصلح رئیس دانشگاه با تبریک 25 سال نقش آفرینی دانشگاه خلیج فارس در عرصه دانایی و نوآوری گفت: از اینکه به عنوان یک خدمتگذار در عرصه علمی در خدمت شما آینده سازان ایران اسلامی هستم بسیار خرسندم و امیدوارم بتوانیم با کمک یکدیگر منشاء خدمات علمی و پژوهشی بسیاری در جهت اعتلای کشور عزیزمان باشیم.
رئیس دانشگاه افزود: دانشگاه توانست در جدیدترین رتبه بندی بانک های اطلاعاتی جهانی، از لحاظ کیفیت رتبه دوم جهاني و در رتبه بندی از لحاظ کمیت رتبه 18 کشور را کسب نماید که این نشان از توانمندی و ظرفیت بالای مجموعه دانشگاه خلیج فارس دارد.


دکتر مصلح ادامه داد: از اینکه نام دانشگاه ما از نام غرورآفرین خلیج همیشه فارس گرفته شده است بر خود می بالیم اما داشتن این نام برای ما ایجاد مسولیت می نماید و چون ذیل یک مفهوم با ارزش فعالیت می کنیم، باید مسؤلیت پذیری بیشتری داشته باشیم تا با کسب مدارج بالای علمی و پژوهشی باعث تکرار شدن نام زیبای خلیج فارس شویم. 

وی با عنوان شعار دانشگاه خلیج فارس یک دانشگاه الهام بخش، نوآور و کار آفرین گفت: ما با انتخاب این شعار حرکت خود را به سمت دانشگاه های نسل سوم آغاز نموده ایم، ما معتقد هستیم دانشگاهی موفق است که بتواند با ایجاد بستر مناسب باعث خلق ایده های موفق کارآفرینی شده و با کمک به دانشجویان مسیر آنها را برای تبدیل ایده به محصول تسهیل نماید، تا دانشجو پس از فارغ التحصیلی وارد بازار تجارت شده و تبدیل به یک کارآفرین موفق شود.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام جمالی مسول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر حاجیانی معاون آموزشی، دکتر شیرزادی معاون دانشجویی، دکتر گلستانه معاون امور فرهنگی و اجتماعی، دکتر محمدی مدیر امور آموزشی و دکتر باقری رئیس کتابخانه مرکزی به بیان نکات مورد نیاز دانشجویان پرداختند.

تصنیف خوانی، مسابقه دانشجویی و پخش کلیپ از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بودند.


٠٨:٥١ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٦٧٣٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397