صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > نشست اساتید و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس با سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش


  چاپ        ارسال به دوست

نشست اساتید و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس با سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش

اساتید و دانشجویان اعزامی دانشگاه خلیج فارس به اتریش با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران با دکتر مولایی سفیر ایران دیدار نمودند.
دکتر مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش ضمن خوش آمد گویی به تیم اعزامی دانشگاه خلیج فارس گفت: حضور تیم علمی دانشگاه خلیج فارس در اتریش نشان از بالندگی این دانشگاه و سطح بالای علمی کشورمان دارد و امیدوار هستیم با حضور هر چه بیشتر اینگونه تیم های علمی توانمندی های کشورمان بیشتر معرفی شده و زمینه همکاری های بیشتر علمی با کشورهای دیگر فراهم گردد.
در ابتدای این دیدار دکتر روح الله فاتحی عضو هیات علمی دانشگاه  با معرفی سابقه، ظرفیت ها،  تعداد دانشکده ها و رشته های موجود در دانشگاه خلیج فارس به ارائه گزارشی در خصوص توانمندی های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه خلیج فارس پرداختند.
در ادامه این دیدار دکتر هاشمی فرد رئیس دانشکده نفت، گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس با ابراز خرسندی از حضور در سفارت جمهوری اسلامی در اتریش گفت: در این سفر تیم اعزامی دانشگاه خلیج فارس ضمن بازدید از آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی و آشنایی با ظرفیت های علمی و پژوهشی کشور اتریش، با حضور در نشست ها و جلسات علمی دو طرفه به تبادل دانش و اطلاعات علمی پرداختند.
دکتر هاشمی فرد در ادامه به حوزه های فعالیت مشترک و زمینه های عملیاتی نمودن ارتباط از جمله تبادل اسناد و دانشجو، تشکیل کارگاههای تخصصی و مشارکت علمی در برگزاری کنفرانس بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی سال آینده اشاره نمودند.


٠٩:٠٨ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٣١    /    تعداد نمایش : ١٥٢٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397