صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.
جايگاه رفيع دانشگاه به عنوان نهادي ، آموزشي، پژوهشي، اجتماعي، فرهنگي و كارآفريني، لزوم مشاركت دانشگاهيان در زمينه­هاي مختلف فرهنگي به ويژه كرسي­هاي آزاد انديشي، ايجاد فضاي نقدپذيري و گفتگو در دانشگاه­ها در راستاي ارتقاي سطح اخلاقي و فرهنگي و نيز استفاده بهينه از ظرفيت هاي علمي، هنري و اجتماعي دانشجويان را ايجاب مي كند، در اين راستا بر يكايك اعضاي جامعه دانشگاهي است كه با ايجاد فضايي همراه با نشاط، پويايي علمي و فرهنگي در محيط دانشگاهي تلاش نمايند.
دانشگاه خلیج فارس به عنوان نماد آموزش عالی استان، بر نقش اساسی و ارزشمند خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعیِ جامعه واقف است و مصمم است که با همت و تلاش صادقانه و مسئولانه تمامی دانشجویان عزیز، اساتید بزرگوار و کارکنان محترم و شریف به رسالت دانشگاه در عرصه پیشتازی علمی، پاسخگویی، اخلاق مداری، خلّاقیت و کارآفرینی جامه عمل بپوشاند.

بر این اساس همچون سال­های پیشین، جهت­گیری اصلی دانشگاه خلیج فارس در سال تحصیلی آتی ارتقای کیفیت آموزش، بین المللی سازی دانشگاه، توسعه آموزش­های کاربردی و تخصصی، توسعه پژوهش و فناوری­های سفارش محور و مبتنی بر نیازهای جامعه و ایفای نقش دانشگاه در فرایند توسعه جامعه از طریق کارآفرینی است.
اینجانب آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس به ویژه دانشجویان نو ورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی اخلاقی توام با موفقیت ، بهروزی و سعادت را خواهانم.
٢٣:٣١ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٢٦    /    تعداد نمایش : ١٠٤٠کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397