صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نفر ات برگزیده المپیاد علمی دانشجویی برای تحصیل در مقاطع بالاتر


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نفر ات برگزیده المپیاد علمی دانشجویی برای تحصیل در مقاطع بالاتر

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ارسال تقاضای 15 نفر اول برگزیده المپیاد علمی دانشجویی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد طبق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان به شماره 21/77948 مورخ 1393/5/5

 

به حول و قوه الهی و با آرزوی موفقیت برای کلیه شرکت کنندگان المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1396 به اطلاع می رساند، نتایج مرحله نهایی بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در بیست رشته بر روی سایت مرکز المپیاد دانشجویی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیhttp://olympiad.sanjesh.org  درج شده است.

 

15 نفر اول اسامی اعلام شده مرحله نهایی «بیست و دومین» و  «بیست و یکمین» المپیاد دانشجویی (کسانی که سال قبل نامه معرفی نگرفته اند) که مقطع کارشناسی خود را به پایان رسانده اند، باید درخواست خود مبنی بر معرفی به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد را با مشخصات ذیل از طریق آدرس ایمیلolympiad@Sanjesh.org  از تاریخ 96/6/12 تا 96/6/19 ارسال نمایند. لازم به توضیح است پس از پایان زمان مقرر به درخواست ها ترتیب اثر داده نمی شود.


١٢:٤٥ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٠٧    /    تعداد نمایش : ١١٧٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397