صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > معرفی بورس آکادمی علوم چین


  چاپ        ارسال به دوست

معرفی بورس آکادمی علوم چین

با عنایت به اقدامات و تلاش های بعمل آمده در خصوص استفاده از بورس دولت چین(آکادمی علوم چین، مرکز ملی نانو)، دانشجویان سال آخر کارشناسی(با هدف جذب در دوره کارشناسی ارشد) و دانشجویان کارشناسی ارشد(با هدف جذب در دوره دکتری) را بورسیه می نماید. مرکز نانو محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان در نظر نگرفته و هزینه های محلی(اقامت، رفت و آمد، غذا) برای کلیه شرکت کنندگان را تقبل می نماید. علاقمندان می توانند درخواست خود را بطور مستقیم به آدرس (nanoforum@nanoctr.cn) و یا از طریق رایزنی علمی ایران در چین به آدرس (chac@saorg.ir) ارسال کنند. همچنین اطلاعیه در سایت رایزنی به آدرس chac.saorg.ir قسمت چین وجود دارد.

نکات:

1.آخرین مهلت درخواست تا 30 خرداد 1396 (20 ژوئن 2017) میباشد.

2.متقاضی دانشجوی سال آخر کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشد.

3.رشته متقاضی مربوط به نانو باشد.

4.متقاضی قصد بررسی وضعیت چین برای ادامه تحصیل داشته باشد.

5.متقاضی امکان سفر به خارج را داشته باشد.

6.متقاضی در صورت پذیرش حتما شرکت کند.

7.متقاضی به زبان انگلیسی آشنایی کافی داشته باشد.

لازم به ذکر است اطلاعیه مربوطه در سایت اداره کل بورس به آدرس scholarship.saorg.ir درج شده است.متقاضیان می توانند در رشته ها و دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم در سامانه grad.saorg.ir اقدام نمایند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه می باشد و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقبا اعلام خواهد شد.


٠٧:٥١ - سه شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٨    /    تعداد نمایش : ١٦٣٢کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397