صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > پیام تبریک رییس دانشگاه خلیج فارس به مناسبت پیروزی دکتر روحانی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه خلیج فارس به مناسبت پیروزی دکتر روحانی

دوباره پیوند، دوباره پیمان، دو باره ایران، دو باره ایران

ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

ملت بزرگ ایران، مردم شریف استان بوشهر،

دوباره شما آمدید، دوباره حماسه آفریدید، دوباره بزرگی و دوراندیشی خود را به رخ کشیدید و دوباره تَکرار کردید.

حماسه 29 اردیبهشت 1396 دستاورد پایمردی، ایستادگی و همت والای ملتی است که سالهاست برای تعالی آیین و میهن، مردم سالاری را برگزیده و همچنان با استواری بر عهد خود ایستاده است. در این میان جامعه دانشگاهی کشور نیز  به عنوان بخشی از بدنه فرهیخته ملت همواره در کنار مردم بوده و مفتخر است که هرگز ملت بزرگ ایران را در راه تحقق اهداف ارزشمندش تنها نگذاشته است.

ملت ایران ثابت کرده است که در بزنگاه های تاریخی برای اعتلای نام ایران و پیشرفت کشورشان دست در دست یکدیگر داده و متناسب با شرایط از مرزها، هویت ها، حقوق ملی و شهروندی خود دفاع خواهند کرد. بنابراین کسانی که می خواهند از عدم مشارکت و گوشه نشینی مردم ثمری بچینند، باید این راهبرد خود را به کنار گذاشته و به فراموشی بسپارند.

مردم به نحوی شایسته با هم رقابت می کنند، قواعد رقابت را رعایت می کنند، با مدارا با هم رفتار می کنند و در عین رقابت، دوستی و ارزش های مشترک اجتماعی و اسلامی را پاس می دارند. اکنون مردم سالاری دراین کشور به درختی بالنده بدل شده است که بدخواهان ملت توان توقف رشد آن را نخواهند داشت.

ملت ایران برای ساختن آینده ای روشن، مسئولانه در انتخابات های متعدد مشارکت می کند و خواست ها و انتظارات خود را با انتخاب رییس جمهور و نمایندگان مجلس به همه اعلام می کند و بر این خواسته ها پای می فشارد. از این رو، همه مسوولین جامعه در همه سطوح مدیریتی وظیفه دارند گوش به مطالبات مردم بسپارند و حق آنان را آنگونه که شایسته است ادا کنند و متعهدانه و صادقانه در راه تحقق خواسته های آنان گام بردارند.

این جانب این مشارکت حماسه آفرین و پیروزی بزرگ را که همانا اعمال اراده ملت در یک فرایند مردم سالارانه است به همه ملت شریف ایران، مردم نجیب استان بوشهر و جامعه دانشگاهی کشور و استان بوشهر تبریک گفته، یادآور می شوم که تحقق خواسته ها و انتظارات ملت شریف ایران مستلزم حضور آگاهانه و مطالبه گرانه در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و در همه زمانهاست.

 

 

 

 


٠٨:٣٧ - سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١١٨٩    /    تعداد نمایش : ٩٧٧کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397