صفحه اصلی > اخبار، اطلاعیه ها و رخدادهای آینده 
اخبار > مراسم تکریم و معارفه مسؤل دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه مسؤل دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس

دکتر مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و قدردانی از زحمات حجت الاسلام عباسی مسؤل سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گفت: ایشان عضوی  فعال در تمامی حوزه های کاربردی و تخصصی دانشگاه بودند و در تمامی نشست ها و جلسات حضوری پویا و فعال داشته و همواره با بیان نکات کاربردی و نظرات خوب خود یک مشاور خوب برای مجموعه دانشگاه بودند.


وی ادامه داد: درک مشترک باعث خواهد شد کارها بسیار آسان تر و بهتر پیش برود و حقیقتا در مدت حضور حجت الاسلام عباسی بر اساس این درک مشترک و در یک فضای همکاری و همدلی مناسب به راه کارهای خوبی می رسیدیم و امیدواریم همانگونه که با حضور ایشان یک فضای مناسب فرهنگی، علمی و اجتماعی در تمامی سطوح دانشجویی، هیات علمی و کارمندی بوجود آمده بود، با حضور حجت الاسلام جمالی علاوه بر حفظ این فضای مناسب شاهد افزایش همکاری ها در این فضا باشیم.

حجت الاسلام دکتر تقوی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: حضرت فاطمه (س) شخصیتی هستند که عبادت خالص خویش را به خداوند بزرگ عرضه می نماید و خداوند نیز بهترین مصالح را برای او مهیا می کند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی یک امانت بزرگ است که در اختیار ما قرار گرفته و این انقلاب ثمره خون شهیدانی است که رفتند تا این امانت بزرگ در دستان ما قرار گیرد و ما باید قدردان و نگهبان این انقلاب باشیم.


حجت الاسلام دکتر تقوی افزود: نگاه متعالی و تمدنی به انقلاب را جزء در نگاه مقام معظم رهبری ندیده ام و نگاه ایشان به این مقوله یک نگاه ویژه است که برای رسیدن به این نگاه باید مسائل نرم افزاری را ترویج نماییم.

حجت الاسلام دشتی مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ضمن تشکر و قدردانی از دانشجویان، تشکل ها و انجمن های دانشجویی، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه خلیج فارس گفت: مسولان نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به عنوان یک مشاور دلسوز در کنار روسای دانشگاه ها قرار دارند.


وی افزود: آینده نظام اسلامی و کشور عزیز ما در دستان اساتید و دانشجویان است و نهاد نمایندگی برای شکوفایی این آینده سازان باید خود را وقت دانشگاه نماید، که البته الحمدالله حجت الاسلام عباسی واقعا دارای این خصوصیت بودند و این افتخار جامعه روحانیت است که چنین افرادی در دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مشغول فعالیت و خدمت رسانی هستند.

حجت الاسلام عباسی مسؤل سابق نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام دهه فاطمیه گفت: تمام تلاش بنده و مجموعه همکاران در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری قدم گذاشتن در راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این امر میسر نخواهد شد جزء با توکل به خداوند بزرگ، توسل به ائمه اطهار(ع) و عمل به فرامین و توصیه های مقام معظم رهبری.

وی افزود: مشکلات موجود در جامعه ریشه در فاصله گرفتن انسان ها از احکام و فرامین الهی دارد، هر جا انسان از خداوند و دستورات دینی فاصله گرفت، مشکلات بسیاری بر او و جامعه انسانی مسلط خواهد شد.


حجت الاسلام عباسی در پایان سخنان خویش از زحمات و همکاری حجت الاسلام دشتی مسؤل نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان بوشهر، دکتر مصلح رئیس دانشگاه، همکاران نهاد نمایندگی دانشگاه و تشکل های دانشجویی تشکر و قدردانی نمود.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات حجت الاسلام عباسی، حجت الاسلام جمالی به عنوان مسؤل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس معرفی شد.
١٥:٣٧ - دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٩٢٧کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به دانشگاه خلیج فارس تعلق دارد.
آخرین بروز رسانی مهرماه 1397